İYİ Partide Yaprak dökümü devam ediyor. Şuana kadar Yalova aday listesini açıklayamayan İYİ Partide istifa edenler kervanına Termal ilçe başkanı da katıldı.
Yedi yıldan beri İYİ Parti Termal ilçe Başkalığını yapan Muhammet Ercan Sevinç partisinden istifa etti. Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada Sevinç, ”Gördüğüm lüzum üzere İYİ Parti İlçe Başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım” dedi.
Gayri resmi kaynaklardan alınan bilgiye göre İYİ Partiden istifa eden Muhammet Ercan Sevinç’in MHP listelerinden Belediye meclis üyesi adayı olacağı öğrenildi.İYİ Parti Termal İlçesinde yönetici olan Yalova’nın eski gazetecilerinden Gamze Sağlam’ın ilçe başkanı olacağı öğrenildi. Sağlam’da 7 yıldan beri İYİ Partide siyaset yapıyor.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
MHP'yemi geçiyor
Termal de ilçe başkanı istifa etti...
İYİ Partide Yaprak dökümü devam ediyor. Şuana kadar Yalova aday listesini açıklayamayan İYİ Partide istifa edenler kervanına Termal ilçe başkanı da katıldı.
Yedi yıldan beri İYİ Parti Termal ilçe Başkalığını yapan Muhammet Ercan Sevinç partisinden istifa etti. Sosyal Medya üzerinden yaptığı açıklamada Sevinç, ”Gördüğüm lüzum üzere İYİ Parti İlçe Başkanlığından istifa etmiş bulunmaktayım” dedi.
Gayri resmi kaynaklardan alınan bilgiye göre İYİ Partiden istifa eden Muhammet Ercan Sevinç’in MHP listelerinden Belediye meclis üyesi adayı olacağı öğrenildi.İYİ Parti Termal İlçesinde yönetici olan Yalova’nın eski gazetecilerinden Gamze Sağlam’ın ilçe başkanı olacağı öğrenildi. Sağlam’da 7 yıldan beri İYİ Partide siyaset yapıyor.
En Çok Okunan Haberler